"У нас є робочий проект візит-центру та державна експертиза. Ми проводили тендери. На жаль, у нас не було переможця. Наразі взяли паузу. Будемо все робити згідно з чинним законодавством та оголошувати наступні тендери. Треба мати переможця, щоб визначити, хто буде підрядником", - сказав Роман Назоровець.

Він додав, що будівництво буде фінансуватися коштом громади Львова з бюджету розвитку міста.

"Загальна вартість - 24,3 млн грн. З них будівельна частина становить десь 17 млн грн. З бюджету розвитку Львова цього року виділено лише на початкові роботи десь 500 тис. грн", - сказав Роман Назоровець.

Додамо, що у презентації стратегії розвитку музею не вживають назву "візит-центр". Натомість її замінили на "інформаційно-освітній центр".

Нагадаємо, що проти будівництва візит-центру виступила громадськість. Людей насторожила велика площа відведена під заклад громадського харчування у той час, коли у музеї існує проблема із фондосховищами.

Своєю чергою депутати Львівської міської ради заявили, що не дадуть кошти на будівельні роботи в музеї до того часу, поки не будуть проведені реставраційні роботи усіх пам’яток музею.