Можливості для покращення житлово-побутових умов населення на селі за допомогою спеціальної кредитної програми «Власний дім» були обговорені на виїзному засіданні представниками Міністерства регіонального розвитку та обласної державної адміністрації Чернігівської області.

Зустріч проводилася за участю керівників обласних державних адміністрацій та рад Чернігівської, Сумської, Київської та Полтавської областей, керівництва асоціації «Підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», представників Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, «Укрсількомунгоспу», голів районних державних адміністрацій, сільських та селищних голів, голів об’єднаних територіальних громад та керівників регіональних фондів підтримки індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості з Чернігівського, Сумського, Київського та Полтавського обласних фондів.

Учасниками з’їзду було проведене обговорення стану виконання програм регіону, направлених на підтримку індивідуального будівництва житла в сільській місцевості, а також обмін досвідом роботи в цій сфері.

На зустрічі було вирішено проводити співпрацю з метою покращення житлово-побутових умов людей, що проживаюсь в сільській місцевості шляхом кредитування згідно програми «Власний дім». Це дозволить жителям села отримувати кредит на будівництво та благоустрій житла на пільгових умовах з процентною ставкою в розмірі 3%, а сім’ям з великою кількістю дітей взагалі безвідсотково.