У Києві відкриють Музей науки, який займе будівлю за адресою вул. Антоновича, 180, площею 5 тис. кв.м. Будівлю звели в 1971 році та довгий час вона перебувала в занедбаному стані. Зараз там розміщуються УкрІНТЕІ і Державна науково-технічна бібліотека. Після реконструкції вони отримають відремонтовані приміщення з сучасними системами опалення та вентиляції, архівним і бібліотечним обладнанням.

Проект реалізується в рамках державно-приватного партнерства: інвестор повинен виконати реконструкцію приміщень і створити унікальний освітній простір, частиною якого буде музей. Договір про реалізацію проекту 27 липня був підписаний між Фондом держмайна і компанією "Альдо". Поручителем угоди виступила відома девелоперська компанія "Центр комерційних площ".

Базою для нового освітнього простору стануть надбання Малої академії наук України.

За словами інвестора, орієнтовна вартість проекту - 150 млн гривень, а на його реалізацію відводиться один рік. Розпочати проектні роботи планують вже в серпні, а будівельні - в жовтні цього року.

Освітній простір музею буде розділено на кілька зон: інтерактивні експозиції, майданчики для майстер-класів і відеодемонстрацій, зона невагомості, лабіринт, тренінгові, профорієнтаційні та діагностичні центри для дітей та дорослих.