28 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність», розроблену Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Згідно з постановою, процедури опрацювання ДБН додатково можуть бути скорочені на 30 днів.

Згідно зі змінами до цього ж Порядку розроблення, погодження, затвердження і внесення змін до будівельних норм, внесених Урядом минулого року, процедури погодження і затвердження ДБН скоротилися вже на 60 днів за рахунок скорочення термінів підготовки та подання пропозицій до проектів ДБН та їх розгляду заінтересованими органами.

Таким чином, враховуючи попередні та теперішні зміни, строки опрацювання проектів ДБН скорочені на 3 місяці (90 днів).

Нагадаємо, 1 березня 2017 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову №112 «Про внесення змін до Порядку розроблення, погодження, затвердження, внесення змін до будівельних норм та визнання їх такими, що втратили чинність», якою було оптимізовано та на 60 днів скорочено строки деяких процедур опрацювання ДБН – з 30-45 днів до 15 робочих днів.