Уповноважених органів містобудування, архітектури ОТГ та міст районного значення з порядком денним: про внесення змін до законодавства у сфері містобудівної діяльності; про стан роботи щодо запобігання корупції у першому півріччі 2017; про стан реалізації Пілотного проекту з оцінювання доступності виборчих дільниць Полтавської області та продовження роботи по створенню безбар’єрного середовища закладів соціальної сфери, участі архітекторів у процесі забезпечення доступності, повідомляють в ОДА.

Насамперед, голова колегії Олександр Панков привітав архітекторів з професійним святом та подякував уповноваженим органам містобудування та архітектури за плідну працю у сфері містобудування.

Особливу увагу на колегії приділили питанню останніх новин у містобудівній сфері. Зокрема розглянули Закон України № 1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності».
З першого питання поінформувала головний спеціаліст відділу по забудові населених пунктів та містобудівного кадастру Управління Оксана Хохлова, яка детально зупинилася на змінах у  порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Також  вона розповіла про встановлену (Постанова КМУ №406 від 07.06.2017 року) можливість улаштування засобів безперешкодного доступу до об’єктів житлово-комунального та громадського призначення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення без потреби отримання документів, що дають право на їх виконання. Окрім того, такі об’єкти, після завершення  їх будівництва, не підлягають прийняттю в експлуатацію. Вищевказані заходи направлені на спрощення процедури забезпечення об’єктів архітектурною доступністю.
Про стан реалізації Пілотного проекту з оцінювання доступності виборчих дільниць Полтавської області учасників заходу поінформувала головний спеціаліст відділу по забудові населених пунктів та містобудівного кадастру Управління Антоніна Ільїна, яка ознайомила присутніх з плануванням роботи за даним напрямком.
Насамкінець,  головний спеціаліст відділу по забудові населених пунктів та містобудівного кадастру Управління Ірина Корнішова ознайомила зі станом роботи щодо запобігання корупції у першому півріччі 2017 та стосовно новин антикорупційного законодавства.