За останні кілька місяців кількість проблемних будівництв у Києві скоротилася і зараз становить 11 об'єктів. Про це повідомили аналітики рейтингового агентства "Євро-рейтинг".

"У листопаді-лютому остаточно зупинилися ЖК "Родинний затишок" і "Флагман". Завершені будівельні роботи та зупинено продаж в "Мега-сіті", побудовано будинок в ЖК "На Левадній", що зумовило виключення двох останніх об'єктів з числа діючих "сірих" будівництв", – йдеться у повідомленні агентства.

Одночасно зафіксовано відновлення робіт і/чи продаж в таких житлових комплексах, як "Молодіжна ініціатива", "Кузьмінський-2", "Милославський ряд".

"Таким чином, загальна кількість діючих будівництв, які місто відносить до самовільних, склало 11: "Східна брама", "Синьооозерний", "Совські ставки", "Панорамне містечко", "Мозаїка", Lego House, "Науковий", "Ідея", "Кузьмінський-2", "Милославський ряд" і "Молодіжна ініціатива". Унікальна ситуація з ЖК "НебоSky", де будівництво начебто заморожене, однак фіксуються спроби незаконної добудови третьої секції, що вже призвело до певного хвилювання районної влади", – повідомили у "Євро-рейтингу".

Нагадаємо, ще кілька місяців тому в Києві налічувалося 13 проблемних будівництв.