Участь у семінарі «Електронні послуги у сфері містобудівної діяльності» також взяли : перший заступник  Голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олексій Вискуб, директор юридичного департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції України Сергій Шевченко та національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ярослав Юрцаба.

Під час семінару було презентовано та обговорено електронні послуги у сфері містобудівної діяльності, зокрема реєстрація:

- повідомлення про початок виконання будівельних робіт;

- декларація про початок виконання будівельних робіт.

Такі е-послуги швидкі й зручні та доступні 24 години на добу. При електронному урядуванні мінімізується вплив чиновника, спрощується процедура для людей. Не потрібно стояти в чергах та збирати купу довідок. Це абсолютно новий та якісний рівень обслуговування громадян. Сервіси вже доступні через офіційний веб-портал Держархбудінспекції е-dabi.gov.ua та єдиний державний портал адміністративних послуг my.gov.ua.

Від нашого району в семінарі взяли участь: начальник центру надання адміністративних послуг Наталія Бацюн та начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Данюк.

Відтепер зареєструвати дозвільні документи про початок виконання будівельних робіт можна онлайн.

Суб’єктом надання даних адміністративних послуг являється Державна архітектурно-будівельна інспекція України.